Sport.pl

Młodzieżowy reprezentant Polski chciałby grać w Lechu Poznań

PRZEGLĄD PRASY. - Darzę Lecha Poznań sympatią - mówi Lukas Klemenz, reprezentant Polski U-20, i przyznaje, że gdyby dostał ofertę z ?Kolejorza?, rozpatrzyłby ją pozytywnie. Pisze o tym serwis ligapolska.pl


Lukas Klemenz jest pomocnikiem i występuje w Koronie Kielce, która tej zimy wypożyczyła go z rezerw francuskiego Valenciennes. Wychowanek Sparty Prudnik, a potem gracz m.in. Odry Opole, wystąpił w pięciu meczach ekstraklasy, w piątkowym pojedynku z Ruchem Chorzów po raz pierwszy zagrał pełne 90 minut.

Od kilku lat jest młodzieżowym reprezentantem Polski. Ostatnio grał w kadrze do lat 20, która wygrała towarzyski Turniej Czterech Narodów. Występuje tam u boku m.in. Dariusza Formelli Tomasza Kędziory z Lecha Poznań.

Teraz Lukas Klemenz nie ukrywa, że chętnie zostałby ich kolegą klubowym. - Od małego lubiłem oglądać grę Lecha Poznań. Darzę ten klub sympatią - mówi piłkarz. - Wiadomo, że jestem teraz w Koronie i tej drużynie życzę jak najlepiej. Sentyment do "Kolejorza" cały czas jednak mam. Co bym zrobił, jakbym otrzymał ofertę z Lecha? Myślę, że poważnie bym się nad nią zastanowił i decyzja chyba byłaby pozytywna - odpowiada z uśmiechem.

Całość -tutaj .

Więcej o:
Komentarze (4)
Młodzieżowy reprezentant Polski chciałby grać w Lechu Poznań
Zaloguj się
  • ewa5.0

    Oceniono 1 raz 1

    Z legii,to piłkarze przeważnie wyjeżdżają do kacapów,a nie na zachód!!!

  • jerychonski

    Oceniono 13 razy -5

    chce się dostać do Lecha, żeby trafić do Legii, po to by znaleźć się w Arsenalu... chytry plan. mało nowatorski, ale chytry

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX