Drugi trener Lecha Dariusz Żuraw: Chyba będziemy mieli niecodzienną sytuację

Karol Linetty i Muhamed Keita trenowali indywidualnie podczas czwartkowych zajęć Lecha Poznań. Mają być jednak gotowi do gry w niedzielnym meczu z Górnikiem Łęczna. - A wtedy wygląda na to, że będziemy mieli do dyspozycji wszystkich graczy - mówi drugi trener Lecha Dariusz Żuraw
"Kolejorz" długo zmagał się z kontuzjami, ale w końcu wszyscy piłkarze wyzdrowieli. Jedynie Karol Linetty i Muhamed Keita mają jeszcze kłopoty z urazami i trenowali indywidualnie. - W piątek powinni już wrócić do normalnych treningów. Myślę, że jest duża szansa, że będą do dyspozycji trenera na mecz z Górnikiem Łęczna - mówi drugi trener Dariusz Żuraw. - A to będzie oznaczało dość rzadką sytuację, gdy mamy wszystkich na pokładzie. Cieszymy się z tego, bo im większy wybór, tym lepiej można ułożyć taktykę.

Jego zdaniem Górnik Łęczna to rywal zupełnie inny niż jesienią, gdy ostatnio grał z nim "Kolejorz". - Są bardzo mocni na swoim boisku, królowie własnego stadionu. Jesteśmy zatem przygotowani na ciężki bój. Znamy kadrę Górnika i jego mocne strony, znajdziemy na nich sposób. My też mamy swoje atuty.

O jakichkolwiek passach wyjazdowych nie chce już słyszeć. - Po co wciąż rozdrapywać stare rany? To nie ma żadnego sensu. Mamy trzy mecze do zagrania, by zakończyć rundę zasadniczą. Musimy zrobić swoje, zdobyć komplet punktów. Co to da? Przekonamy się.

Zdjęcie ALPN01: Lech Poznań - bluza Nike Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21837 Zdjęcie RLPN15: Lech Poznań - koszulka Nike
ALPN01: Lech Poznań - bluza... Lech Poznań - Szalik 21837 RLPN15: Lech Poznań - koszu...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info