Sport.pl

David Holman i Vojo Ubiparip zostaną ukarani? Donos trenera rezerw Lecha Poznań

David Holman i Vojo Ubiparip z Lecha Poznań po zejściu z boiska podczas meczu rezerw Kolejorza ze Startem Warlubie nie usiedli na ławce z innymi, tylko prosto z murawy udali się do szatni. Trener rezerw Patryk Kniat napisał na nich raport i dołączył wideo - pisze ?Przegląd Sportowy?
Donos trenera rezerw Lecha Poznań na piłkarzy to nietypowa sprawa. Zirytowali go jednak David Holman i Vojo Ubiparip, członkowie pierwszego zespołu Kolejorza, którzy zostali przesunięci do rezerw na mecz trzeciej ligi. Zdjęci z boiska, zeszli do szatni, co zgłosił Maciejowi Skorży trener pierwszej drużyny Patryk Kniat.

Trener Lecha zdecyduje o karach, jakie nałoży na piłkarzy. "PS" pisze o rychłym usunięciu ich z klubu - umowy obu graczy kończą się w czerwcu.

więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (4)
David Holman i Vojo Ubiparip zostaną ukarani? Donos trenera rezerw Lecha Poznań
Zaloguj się
 • tomekkkk442

  Oceniono 36 razy 30

  Jaki donos? Donosi konfident. Jak najdroższe drewno ekstraklasy stroi fochy a w piłkę grać nie potrafi (Ubiparip) to trener musi coś z tym zrobić. Dziwię się Holmanowi, właściwie to on dopiero walczy o to żeby prawdziwy kontrakt podpisać (narazie tylko wyporzyczenie), jasny sygnał żeby się go natychmiast pozbyć, gwiazdorków i bezjajecznych piłkarzyków z zerową ambicją ci u nas w Poznaniu dostatek. Won.

 • franneck

  Oceniono 14 razy 12

  No to dwa nazwiska wypadają, Ubiparipa jeszcze rozumiem, bo pewnei sprawa już została wcześniej przesądzona, ale młody obiecujący Węgier? Co tu poszło nie tak? Przecież grał w meczach kontrolnych w Turcji, ponoc nie najgorzej.

 • penkin

  Oceniono 21 razy -5

  Tylko polski Lech.tylko dla Polaków.

 • ttoorroo05

  Oceniono 8 razy -6

  Nawet takie patalachy olewaja Lecha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX