Trener Lecha Maciej Skorża nie zmieni taktyki na mecz z Błękitnymi Stargard

- Nie chcę zmieniać wyćwiczonych schematów w naszej grze - mówi trener Lecha Poznań Maciej Skorża przed rewanżem z Błękitnymi Stargard Szczeciński. W czwartek o godz. 20.45 początek meczu, w którym Kolejorz musi odrobić straty po porażce 1:3 na wyjeździe.
- Nie będę zbyt wiele zmieniać. Zagramy w naszym normalnym ustawieniu. Nie chcę zaburzać pewnych schematów, które udało nam się w czasie mojej pracy w Poznaniu wypracować - mówi Maciej Skorża. Na konferencji prasowej szkoleniowiec Lecha dodał również, że nie ma jeszcze gotowego składu na mecz z Błękitnymi. - W czwartek rano wszyscy mają obowiązek stawić się w klubie i dopiero wtedy podejmę decyzję, jak będzie wyglądać kadra mojego zespołu na to spotkanie - dodaje trener "Kolejorza".

Rewanż z zespołem ze Stargardu Szczecińskiego nie będzie pierwszym spotkaniem w ostatnim czasie, kiedy Lech musi odrabiać straty na swoim stadionie. Kibicom w pamięci zapadły przede wszystkim mecze z Żalgirisem Wilno oraz Stjarnan. Na pytanie czy analizował błędy drużyny Lecha, które doprowadziły do tego, że Lechowi nie udało się wtedy odrobić strat, trener Skorża odpowiada krótko i konkretnie - Nie oglądałem, ani nie analizowałem tych meczów. Nie interesują mnie one.