Sport.pl

Trener Lecha Maciej Skorża nie zmieni taktyki na mecz z Błękitnymi Stargard

- Nie chcę zmieniać wyćwiczonych schematów w naszej grze - mówi trener Lecha Poznań Maciej Skorża przed rewanżem z Błękitnymi Stargard Szczeciński. W czwartek o godz. 20.45 początek meczu, w którym Kolejorz musi odrobić straty po porażce 1:3 na wyjeździe.
- Nie będę zbyt wiele zmieniać. Zagramy w naszym normalnym ustawieniu. Nie chcę zaburzać pewnych schematów, które udało nam się w czasie mojej pracy w Poznaniu wypracować - mówi Maciej Skorża. Na konferencji prasowej szkoleniowiec Lecha dodał również, że nie ma jeszcze gotowego składu na mecz z Błękitnymi. - W czwartek rano wszyscy mają obowiązek stawić się w klubie i dopiero wtedy podejmę decyzję, jak będzie wyglądać kadra mojego zespołu na to spotkanie - dodaje trener "Kolejorza".

Rewanż z zespołem ze Stargardu Szczecińskiego nie będzie pierwszym spotkaniem w ostatnim czasie, kiedy Lech musi odrabiać straty na swoim stadionie. Kibicom w pamięci zapadły przede wszystkim mecze z Żalgirisem Wilno oraz Stjarnan. Na pytanie czy analizował błędy drużyny Lecha, które doprowadziły do tego, że Lechowi nie udało się wtedy odrobić strat, trener Skorża odpowiada krótko i konkretnie - Nie oglądałem, ani nie analizowałem tych meczów. Nie interesują mnie one.

Więcej o:
Komentarze (2)
Trener Lecha Maciej Skorża nie zmieni taktyki na mecz z Błękitnymi Stargard
Zaloguj się
  • pyra314

    Oceniono 2 razy 2

    To mi trochę przypomina raport policyjne: "Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze". A tutaj niedostosowanie taktyki do warunków na boisku (murawa a raczej brak murawy, temperatura śnieg itp.). Mam nadzieję, ze to jednak nie to.

  • penkin

    Oceniono 32 razy -30

    "Trener Lecha Maciej Skorża nie zmieni taktyki na mecz z Błękitnymi Stargard".Mnie to nie dziwi.Tak słabego trenera dawno w Poznaniu nie było.Ten facet nie panuje nad drużyną,a ta robi z nim co chce.takie jest moje zdanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX