Sport.pl

Piotr Reiss: To Lech Poznań zagra w finale Pucharu Polski, nie Błękitni

- Myślę, że w szatni Lecha są prawdziwi zawodowcy. Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby nie strzelili rywalom kilku bramek - mówi w LechTV Piotr Reiss, były piłkarz poznańskiego Lecha.
Piotr Reiss, jeden z najważniejszych piłkarzy Lecha Poznań ostatnich 20 lat, wysoko ocenia szanse swych młodszych kolegów na awans do finału Pucharu Polski. Żeby tego dokonać, Kolejorz musi strzelić minimum dwa gole Błękitnym Stargard, z którymi przegrał pierwsze spotkanie na wyjeździe 1:3.

- Błękitni się cofną, mecz będzie się rozgrywał 30 metrów od bramki przeciwnika. Uważam jednak, że Lech umie rozegrać atak pozycyjny. W jego szatni są prawdziwi zawodowcy, więc nie wyobrażam sobie, żeby nie strzelili kilku bramek i nie awansowali - mówi Piotr Reiss w LechTV. Zaapelował do kibiców o wsparcie. - Te dwie potrzebne bramki można strzelić nawet od 80. minuty, apeluję więc o to, by wspierać Lecha. Każde gwizdy mogą zakłócić mu koncentrację. Jeśli kibice pomogą, pojedziemy wszyscy na finał do Warszawy.Więcej o:
Komentarze (6)
Piotr Reiss: To Lech Poznań zagra w finale Pucharu Polski, nie Błękitni
Zaloguj się
 • penkin

  Oceniono 18 razy 0

  czasy korupcji w futbolu mamy już za sobą,teraz jest tylko uczciwie.

 • ttoorroo05

  Oceniono 5 razy -1

  A wie juz ktoremu sedziemu walizeczke dostarczyc?

 • absolutebeginners

  Oceniono 36 razy -2

  taaa, konsultował się z Wdowczykiem /skazany/, Wójcikiem /skazany/ i Kowalczykiem, te warszaFskie legendy mają największe doświadczenie, patrz mecz z Wisłą w 93 ...Nam już przeszło, Im zostało .. vide pomaganie sobie ręką, karne, spalone ... byle do przodu .. jak Wam sędziowie nie pomogą, to przerżniecie wszystko ... i nie płakać

 • cracovia.czek

  Oceniono 33 razy -3

  Reksio załatwił. Ma doświadczenie korupcyjne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX