Sport.pl

Były lechita wierzy w "Kolejorza": Lech zagra w finale Pucharu Polski

Były piłkarz Lecha Poznań Błażej Telichowski wierzy, że "Kolejorz" mimo porażki w pierwszym meczu awansuje do finału Pucharu Polski.


- Życzę Kolejorzowi, żeby zdecydowanie wszedł do tego finału i myślę, że tak będzie. Kiedy piłkarze ze Stargardu Szczecińskiego przyjadą do Poznania, gdzie na stadion przyjdą kibice Lecha, to nie będzie to takie spotkanie, jak ci chłopacy grali u siebie. Myślę, że ta otoczka może im troszeczkę nogi poplątać, tylko kibice muszą w tym momencie pomóc zawodnikom Lecha, być z nimi, a wtedy jestem przekonany, że będzie dobrze - przyznał na antenie Lech TV były piłkarz Lecha Poznań, a obecnie GKS Bełchatów Błażej Telichowski.

Były lechita pogratulował też "Kolejorzowi" zwycięstwa w sobotę w Bełchatowie 2:1. - To był dla nas ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że Lech po tym blamażu w Stargardzie Szczecińskim będzie nie podwójnie, a potrójnie zmotywowany, więc podchodziliśmy z szacunkiem do rywala. Lech wygrał po naszych błędach, nie zagrał jakiegoś wielkiego meczu, ale na nas to wystarczyło. Gratulacje dla chłopaków, bo podnieśli się w ciężkim momencie - powiedział Błażej Telichowski.

Więcej o: