Kibice Błękitnych przyjadą do Poznania za darmo. "Weźcie wolne i jedziemy!"

Każdy kibic Błękitnych Stargard Szczeciński przyjedzie do Poznania na mecz z Lechem za darmo. Za przejazd autokarem na rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Polski zapłaci urząd miasta. - Bierzcie wolne w pracy! W Poznaniu musi być nas jak najwięcej! - piszą kibice Błękitnych.


Lech Poznań w kompromitującym stylu przegrał 1:3 z Błękitnymi Stargard Szczeciński i przed meczem rewanżowym półfinału Pucharu Polski znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. W poprzedniej rundzie drugoligowiec po pierwszym meczu u siebie miał podobną zaliczkę - wygrał 2:0 z Cracovią, a w rewanżu dołożył krakowianom kolejne dwa gole i mógł cieszyć się awansem. "Kolejorz" na własnym stadionie radzi sobie świetnie, ale obecnie to jego rywale są bliżej finału, który zostanie rozegrany w maju na Stadionie Narodowym.

Rewanżowe spotkanie Lecha z Błękitnymi odbędzie się już za tydzień w czwartek, ale organizacja wyjazdu kibiców ze Stargardu Szczecińskiego na mecz w Poznaniu rusza prawie tydzień wcześniej. Fani Błękitnych do stolicy Wielkopolski przyjadą za darmo, bo koszty transportu pokryje urząd miasta. Kibice będą musieli zapłacić jedynie 20 złotych za wejściówkę na stadion. "Kolejorz" przyznał gościom pulę 2000 biletów, a to oznaczałoby, że urzędnicy musieliby wynająć około czterdziestu autokarów. - Załatwiać wolne w pracy! Musi być nas jak najwięcej w sektorze gości. Cały Stargard do Poznania! - piszą kibice Błękitnych na Facebooku. Dystrybucja biletów zakończy się we wtorek o godzinie 18.00.Zdjęcie Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 102804 03 45 Zdjęcie Nike Performance MAGISTA ONDA FG Korki Lanki (N1243A0CG-E11)
Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 10... Nike Performance MAGISTA ON...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info