Sport.pl

Bramkarz Lecha Poznań chce wrócić do reprezentacji, tak jak jego były kolega z "Kolejorza"

Jasmin Burić meczem z Legią Warszawa wrócił do bramki Lecha Poznań. Bośniak w rozmowie z rodzimymi mediami przyznał, że myśli o powrocie do drużyny narodowej.


Jasmin Burić zagrał w szlagierowym meczu z Legią Warszawa, wygranym przez Lecha Poznań 2:1. Była to największa niespodzianka w składzie "Kolejorza". Niewielu spodziewało się, że Maciej Skorża postawi na wracającego po wielu kontuzjach bramkarza, akurat w tak ważnym meczu.

Bośniak odpłacił się za zaufanie dobrą dyspozycją. - Wygraliśmy bardzo ważny mecz i tracimy do lidera tabeli zaledwie trzy punkty. Do końca sezonu zostało jeszcze sporo kolejek, a celem Lecha jest mistrzostwo Polski - przyznał Jasmin Burić w rozmowie z bośniackim portalem klix.ba.

Bramkarz "Kolejorza" zdradził też, że chciałby wrócić do reprezentacji narodowej, gdzie do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie. O tym, że z polskiej ekstraklasy można trafić do kadry Bośni i Hercegowiny pokazuje przykład byłego lechity Semira Stilicia, który już w barwach Wisły Kraków, wrócił do reprezentacji. - Dzwoniłem do Semira i złożyłem mu gratulacje. Jest w świetnej formie, nic dziwnego, że dostał powołanie - przyznał Burić. - Ja chcę przede wszystkim jak najlepiej spisywać się w bramce Lecha. Reszta należy do selekcjonera - zakończył Jasmin Burić.

Więcej o: