Stoper Lecha Poznań zagrał cały mecz w reprezentacji młodzieżowej

Antonijs Cernomordijs z Lecha Poznań rozegrał 90 minut w meczu reprezentacji młodzieżowych Łotwy i Armenii. Drużyna lechity zremisowała na wyjeździe w Erewanie 2:2.

Antonijs Cernomordjis to jeden z kilkunastu piłkarzy Lecha Poznań, którzy wyjechali na zgrupowania swoich drużyn narodowych. W przypadku 18-latka z "Kolejorza" jest to reprezentacja Łotwy do lat 21.

W środę zmierzyła się ona w Erewanie z Armenią. Gospodarze objęli prowadzenie w 8. minucie po golu Artjoma Simonjana. Potem dla Łotyszy trafili Sergejs Vorobjovs (20.) i Vladislavs Gutkovskis (39.). Wynik ustalił Artur Miranjan w 58. minucie. Stoper Lecha Poznań wyszedł w podstawowym składzie i grał do końca spotkania.

To był jedyny mecz Łotwy U-21 zaplanowany na obecną przerwę w rozgrywkach ligowych i wkrótce Antonijs Cernomordijs ma być już na treningu Lecha Poznań.