Lech Poznań wygrał z Ruchem w Chorzowie. Jest samodzielnym liderem

W walce o zwycięstwo w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów i Ligę Mistrzów piłkarze Lecha Poznań wyszli na prowadzenie. Pokonali w Chorzowie tamtejszy Ruch aż 3:0
Gole dla lechitów strzelili Dawid Kurminowski i Robert Janicki. Drugi gol był strzałem samobójczym po akcji Kamila Jóźwiaka.

Skład Lecha: Mateusz Lis - Jan Andrzejewski, Kacper Wojdak, Marcin Banaszak, Mateusz Spychała - Kamil Jóźwiak, Mateusz Pawlak (75. Kacper Friska), Piotr Rymar, Robert Janicki (70. Patryk Janasik), Krystian Sanocki (75. Damian Roszczyk) - Krzysztof Gładosz (45. Dawid Kurminowski)

Lech jest samodzielnym liderem tabeli, bo Lechia Gdańsk, która miała tyle samo punktów, przegrała z Górnikiem Zabrze 0:2. Inny wielkopolski przedstawiciel, Warta Poznań, zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Gola dla portowców zdobył Jakub Piotrowski w 68. minucie, a siedem minut później wyrównał Adrian Chopcia.

W innych spotkaniach CLJ: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 2:1, Bałtyk Koszalin - Stilon Gorzów 4:0, UKP Zielona Góra - Arka Gdynia 0:2, Odra Opole - MKS Kluczbork 1:3, Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz 7:1