Sport.pl

Dariusz Formella: Grając o mistrzostwo Polski, takie mecze musimy wygrywać

Dariusz Formella w meczu Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań (1:0) wszedł na boisko po przerwie. Jak tłumaczył trener poznaniaków Maciej Skorża, wprowadził piłkarza szybkiego i wydolnego fizycznie, by zniwelować stratę gracza po czerwonej kartce.
- Zawsze ciężko gra się w osłabieniu. Udało nam się w drugiej połowie stworzyć kilka sytuacji, ale bramka nie padła. Nie wyszło. Grając o mistrzostwo Polski, musimy wygrywać takie mecze - podsumował Dariusz Formella.

Więcej o:
Komentarze (5)
Dariusz Formella: Grając o mistrzostwo Polski, takie mecze musimy wygrywać
Zaloguj się
 • mskrzypol

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Darku jest mi wstyd za to co wyprawiacie na boisku. Proponuję wraz z zarządem obejrzeć jakikolwiek mecz w wiosny z perspektywy kibica mając przed sobą 40zł i zadecydować czy wydaję pieniążki na wizytę na stadion czy na inny cel. Zebrane pieniądze proponuję przekazać na cele charytatywne. Wasz postawa nie zasługuje na MP i to jest straszne że grając to co gracie jesteście tak wysoko w tabeli. Mam nadzieję że nie dostaniecie się do pucharów europejskich bo będzie kolejny wstyd. Żeby liczyć się w rozgrywkach między narodowych i wyjść z grupy LE w ekstraklasie powinniście grać z polotem a przed meczem można w ciemno dopisywać 2 bramki do tablicy wyników. Mam pytanie panowie co dalej z tym Lechem?
  Za ten syf w klubie obarczam zaszczepioną przez Bakero rotacyjność w składzie. W warunkach których funkcjonuje Lech nie ma takiego uzasadnienia w jej stosowaniu . Nasi kopacze nie rozgrywają po 100spotkań rocznie. Efekty takiego funkcjonowania widać gołym okiem drużyna nie jest zgrana (dramatyczne straty w ofensywie) wręcz brak umiejętności rozegrania piłki w obrębie 25m od pola karnego, brak kręgosłupa, brak odpowiedzialności za mecze (rozmywa się bo nikt nie wie czy jest graczem podstawowym i czy zagra za tydzień), wystawianie zawodnika na pozycję która mu nie leży (osłabia to drużynę), brak charakteru i absolutny brak stylu chyba że stylem można nazwać kopnij piłkę do przodu i zobaczymy co dalej. Panowie wyglądacie jak chłopcy na orliku niby się znacie widujecie się codzienne jest fajnie ale każdy mecz gracie innym składem. Jeżeli orlik=profesjonalna piłka to w weekend wybiorę orlika na np. Chrobrego

 • franneck

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie opamiętajcie się! Już chcą Skorżę wymieniać! Przecież zaliczyliśmy dopiero trzecią porażkę! Strasznie to gorzkie, ale nie ma co zwieszać głowy. Lech nadal ma o co się bić! Wygrana z Legią jest możliwa i ze wszech miar wskazana - to może być punkt odbicia. Porażka "umocni" nas w przeświadczeniu, ze jeszcze trzeba zaczekać..., ale najważniejsze być w pierwszej trójce przed redukcją punktów. Póki co Lech może i powinien to osiągnąć! W Bydgoszczy prawie nic się nie układało, ale taki mecz po prostu musiał przyjść. Oby już ostatni. Skorża robi i tak dobrą robotę, ale tak naprawdę będziemy go rozliczać z gry w pucharach. Jeszcze niedawno wcale nie było to takie jasne czy Lech w nich zagra, teraz znów nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Jeśli liczę na jakąś różnicę w podejściu miedzy Rumakiem a Skorżą, to właśnie w kwestii walki o puchary! Zróbmy wszystko by mieć miejsce w grupie LE bo LM to nadal nieosiągalny dla polskiej piłki gwaizdozbiór! Skorża powinien nam to zagwarantować nogami swoich piłkarzy, Lech dawno już nie miał tak mocnego składu. I tak wszystko będzie zależało od tego w jakim stanie (kontuzje, zmeczenie, dyspozycja indywidualna) Lech i Legia ( i inni oczywiście, bo nie można skreślać Jagiellonii) wejdą w ostateczną fazę rozgrywek. Lech z szeroką ławką, może sporo zwojować w ostatniej fazie. A jeśli wygramy z Legia to zaraz trzeba będzie odszczekiwać wszystko co złe o Skorży. Ludzie opamiętajcie się i zejdźcie z faceta, Lech też ma prawo do porażk, trzeba uczciwie docenić Zawiszę. Kibicuję im żeby załatwili podobnie Legię - wówczas nie będziemy tak płakać!
  Ufff....!

 • penkin

  Oceniono 21 razy -13

  uważam za bezwzględnie konieczne usunięcie Skorży.nie można dalej tolerować takiej amatorszczyzny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX