Jest skład Lecha Poznań na mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Bez niespodzianek

Arnaud Djoum zajął miejsce zawieszonego za kartki Łukasza Trałki w wyjściowym składzie Lecha Poznań. Od pierwszej minuty w Bydgoszczy zagra też Zaur Sadajew.


Napastnik Lecha Poznań ma na koncie siedem żółtych kartek i następne napomnienie będzie dla niego oznaczało pauzę. Jeśli więc Zaur Sadajew zostanie ukarany w ten sposób w Bydgoszczy, nie zagra w następny weekend z Legią Warszawa. Maciej Skorża postanowił zaryzykować. Na ławce rezerwowych jest Dawid Kownacki, któremu w przypadku napomnienia, również grozi pauza w starciu z mistrzem Polski.

W ogóle w składzie "Kolejorza" nie ma niespodzianek. Arnaud Djoum zajął miejsce zawieszonego Łukasza Trałki, a w podstawowej jedenastce znów jest Gergo Lovrencsics, dla którego mecz z Jagiellonią Białystok skończył się szybko z powodu rozbitej głowy.

Skład Lecha Poznań: Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Arnaud Djoum, Karol Linetty - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski - Zaur Sadajew.

Rezerwowi Lecha Poznań: Jasmin Burić, Tamas Kadar, Luis Henriquez, Jakub Serafin, Dariusz Formella, Muhamed Keita.