Lech Poznań ma nowy sklep. W weekend spore rabaty dla kibiców

W poznańskiej Galerii Pestka otwarto nowy sklep dla kibiców Lecha Poznań. To pierwsze takie miejsce działające poza Inea Stadionem.


W sklepie można zaopatrzyć się w odzież, gadżety klubowe oraz bilety i karty kibica. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i właśnie dlatego asortyment w sklepie w Galerii Pestka jest równie szeroki, jak w Stacji Kolejorz na INEA Stadionie - mówi Artur Gagarin, dyrektor handlu Lecha Poznań. - Liczymy, że dzięki temu nie tylko zaprezentujemy się szeroko kibicom na Winogradach, ale także poszerzymy grono sympatyków Kolejorza.

W otwarciu uczestniczyli piłkarze Lecha Poznań. Marcin Kamiński i Tomasz Kędziora grali z chętnymi w grę FIFA15, Szymon Pawłowski sprawdzał precyzję odważnych, którzy mierzyli się z bramką celnościową w strefie STS, a Łukasz Trałka trenował z dzieciakami na boisku przygotowanym przez Lech Poznań Football Academy.

Każdy, kto planuje zrobić w sobotę lub niedzielę zakupy, będzie miło zaskoczony. Podczas weekendu otwarcia obowiązuje 20% rabatu na każdy produkt.