Polska pokonała Rumunię aż 3:0. Grał zawodnik Lecha Poznań

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała w Starej Pazovie Rumunię 3:0, a na ostatnie minuty meczu na boisku pojawił się obrońca Lecha Poznań Kamil Szubertowski

Biało-czerwoni udali się do Serbii na dwa mecze kontrolne. W pierwszym ulegli gospodarzom 2:5, a Kamil Szubertowski, jedyny zawodnik Lecha Poznań w kadrze Rafała Janasa, wyszedł w pierwszym składzie i grał przez godzinę. Pojedynek z Rumunami lechita rozpoczął na ławce rezerwowych i został wprowadzony do gry dopiero w 79. minucie.

Polska prowadziła już wówczas 2:0 po golach Kacpra Piechniaka (8. minuta) i Karola Żmijewskiego (73.), a w 83. minucie wynik ustalił Eryk Sobków. Przypomnijmy, że Kacper Piechniak to syn Piotra, byłego wieloletniego zawodnika Dyskobolii Grodzisk Wlkp.