Plotki transferowe: Lech Poznań chce bramkarza z pierwszej ligi. Ten może zmienić klub już teraz

PRZEGLĄD PRASY. Lech Poznań jest jednym z kilku klubów ekstraklasy zainteresowanych zatrudnieniem Rafała Leszczyńskiego, niespełna 23-letniego bramkarza Dolcanu Ząbki - twierdzi ?Przegląd Sportowy?.


O zainteresowaniu Lecha Poznań Rafałem Leszczyńskim mówiło się już ponad rok temu. Jako wyróżniający się bramkarz w pierwszej lidze zawodnik Dolcana Ząbki otrzymywał powołania do kadry od Adama Nawałki i zagrał nawet w reprezentacji Polski w towarzyskim pojedynku z Norwegią.

Teraz sprawa przenosin Rafała Leszczyńskiego do ekstraklasy odżyła na nowo, bo zawodnikowi w czerwcu skończy się kontrakt z Dolcanem. Opcje są dwie: piłkarz wypełni umowę i latem odejdzie do nowego klubu za darmo lub zmieni barwy jeszcze w tym oknie transferowym. A konkretnie do 2 marca, do godz. 23:59, bo właśnie wtedy zakończy się w Polsce okres transferowy. Miałby wówczas kosztować 250 tysięcy zł.

Tym pierwszym rozwiązaniem, zdaniem "PS", miałby być zainteresowany Lech Poznań. Przypomnijmy jednak, że "Kolejorz" rozważa raczej sprowadzenie Michała Buchalika z Wisły Kraków lub Seweryna Kiełpina z Wisły Płock.

Rafał Leszczyński wzbudził jeszcze zainteresowanie takich klubów jak Piast Gliwice czy GKS Bełchatów. - Władze mojego obecnego klubu nie chcą jednak słyszeć o moim odejściu w trakcie sezonu - mówi wychowanek Olimpii Warszawa. W tym sezonie rozegrał szesnaście spotkań w barwach klubu z Ząbek, zajmuje z nim jedenastce miejsce w tabeli I ligi.

Cały tekst - tutaj.

Zdjęcie Adidas Korki F10 TRX HG J MESSI G65369 Zdjęcie GIVOVA KOMPLET BRAMKARSKI ALPI Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Keeper
Adidas Korki F10 TRX HG J M... GIVOVA KOMPLET BRAMKARSKI ALPI SPOKEY Rękawice bramkarskie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info