Darko Jevtić trenuje indywidualnie. Będzie gotowy na mecz z Cracovią?

Bez Darko Jevticia musieli radzić sobie w meczu z Ruchem Chorzów piłkarze Lecha Poznań. Szwajcar serbskiego pochodzenia wciąż trenuje indywidualnie, ale wiele wskazuje na to, że będzie gotowy do gry w piątkowym starciu z Cracovią.
Z obecności w składzie na mecz z Ruchem Chorzów Darko Jevticia wykluczyła kontuzja pleców. Bez jednego z kluczowych graczy w zespole lechici poradzili sobie jednak z niebieskimi, wygrywając 2:1. Do tego brak Jevticia był szansą na debiut w ekstraklasie dla 18-letniego Jakuba Serafina.

Podczas wtorkowego treningu Darko Jevtić, podobnie jak Karol Linetty, nie trenował z resztą drużyny. Wiele wskazuje jednak na to, że jeszcze w tym tygodniu Jevtić weźmie udział w zajęciach z pełnym obciążeniem. W kwestii Linettego nie jest to jeszcze takie pewne. - Obaj na nic już nie narzekają. Myślę, że Darko w tym tygodniu wejdzie już w trening i będzie do naszej dyspozycji na Cracovię. Jeśli chodzi o Karola, to musimy być ostrożni i zobaczyć z dnia na dzień, jaka będzie reakcja - tłumaczy drugi trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw.