Bilety na finał Pucharu Polski już w sprzedaży. Tanio na mecz, w którym może zagrać Lech Poznań

We wtorek ruszyła sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 2 maja na Stadionie Narodowym. Wejściówki dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach - po 15 i 20 zł. Bardzo możliwe, że w tym spotkaniu zagra Lech Poznań


"Kolejorz", aby znaleźć się w finale pucharu, musi pokonać w ćwierćfinałowym dwumeczu Znicz Pruszków (pierwsze spotkanie w Pruszkowie już 3 marca o godzinie 18), a następnie w półfinale wyeliminować zwycięzcę pojedynku Cracovia - Błękitni Stargard Szczeciński. W drugiej części drabinki faworyta należy upatrywać w zwycięzcy ćwierćfinałowej pary Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.

Jak podaje strona pzpn.pl, dla kibiców obu finałowych drużyn zabezpieczono po dziewięć tysięcy biletów za jedną i drugą bramką. Jednak tym, którzy chcieliby obejrzeć mecz z bardziej atrakcyjnych miejsc (z trybuny wzdłuż linii bocznej), PZPN już we wtorek umożliwił kupno wejściówek. Są tanie, ale należy pamiętać o tym, że nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu ani zmiany danych osobowych na bilecie.

Wejściówki na finał nabywać można poprzez stronę www.kupbilet.pl. Na miejsca kategorii I kosztują 20 zł, a na gorsze sektory - 15 zł. Osobom poniżej 18 lat przysługuje 50-procentowa zniżka. Osoby niepełnosprawne za bilet zapłacą 10 zł.