Sport.pl

Lech Poznań - Ruch Chorzów. Kolejorz ma kłopot z takimi ekipami, ale będą bęcki [WIDEO]

- Lech ma ważnych graczy, którzy podczas meczu z Pogonią w Szczecinie nie byli w dobrej formie. Kłopot pojawiłby się wówczas, gdyby ta kiepska forma miała się utrzymać dłużej. Zakładamy, że tak nie będzie - mówili goście studia LechTV przed meczem Lech - Ruch Chorzów, były piłkarz Jarosław Araszkiewicz i Radosław Nawrot z ?Gazety Wyborczej? i poznan.sport.pl.
- Gdyby to Lech wywinął taki numer jak Pogoń w Szczecinie, to trener Skorża zrobiłby mu prawdopodobnie drugie Kielce. Kto tu miał tracić gole z kontry, Lech czy Pogoń? - mówili eksperci. Teraz Kolejorza czeka pojedynek z Ruchem Chorzów, który zagra zapewne defensywnie i zmusi lechitów do ataku pozycyjnego. Powinni sobie jednak poradzić i wygrać, a ważne będzie strzelenie goli na samym początku, gdy murawa stadionu przy Bułgarskiej będzie jeszcze w lepszym stanie niż pod koniec spotkania.

- Taki atak to bolączka wszystkich polskich drużyn - mówił Jarosław Araszkiewicz i dodał: - Ja nie rozumiem tych argumentów o szukaniu stabilizacji. Za moich czasów przerwa zimowa była dłuższa, trenowaliśmy na zmrożonych boiskach, więc nie szukajmy dzisiaj tłumaczeń w przerwie zimowej i złym stanie boisk.Lech Poznań z Ruchem Chorzów:
Więcej o: