Lech Poznań. Maciej Wilusz wrócił na boisko, w rezerwach grał też Kebba Ceesay

Rezerwy Lecha Poznań w towarzyskim meczu wygrały z rezerwami Śląska Wrocław 3:2 (3:0). W składzie Lecha zagrali wracający po kontuzji Maciej Wilusz, Kebba Ceesay czy Jan Bednarek.
Obrona Lecha Poznań w tym meczu wyglądała solidnie - Kebba Ceesay na prawej, Maciej Wilusz i Jan Bednarek w środku, do tego Grzegorz Rogala na lewej stronie. W barwach rezerw zagrał też włączony do pierwszego zespołu Niklas Zulciak, który strzelił pierwsza bramkę. Po kolejnych dwóch trafieniach Grzegorza Rogali (z karnego) i Dawida Juchacza poznaniacy do przerwy prowadzili 3:0. W drugiej połowie omal nie pozwolili Śląskowi wyrównać.