Kiedy Szymon Pawłowski wróci do pełnych treningów? "Jestem coraz bliżej"

Skrzydłowy Lecha Poznań wciąż nie jest w pełnej dyspozycji i nadal nie może grać w meczach sparingowych "Kolejorza". Rehabilitacja po zabiegu ścięgna Achillesa zbliża się już jednak do końca.
Problemy ze ścięgnem Achillesa Szymon Pawłowski miał już w rundzie jesiennej. Wówczas trener Maciej Skorża świadomie oszczędzał kluczowego dla poznańskiego zespołu zawodnika, często zdejmując go z boiska przed końcem spotkania.

Po zakończonej rundzie Pawłowski poddał się zabiegowi kontuzjowanego ścięgna i było jasne, że nie rozpocznie przygotowań z zespołem na pełnych obrotach. Mimo to pojechał zarówno na pierwsze, jak i na drugie tej zimy zgrupowanie lechitów w Belek. Cały czas trenuje jednak indywidualnie i sztab szkoleniowy wciąż nie może brać go po uwagę przy rozgrywanych w Turcji meczach sparingowych. Kiedy więc Pawłowski wróci do pełnej dyspozycji? - Jestem coraz bliżej. Zacząłem biegać, zacząłem mieć treningi z piłką. Myślę, że to jest kwestia tygodnia, dwóch i wrócę do normalnego treningu - mówi w rozmowie z Lech TV jeden z liderów "Kolejorza" w rundzie jesiennej.

Cały materiał Lech TV: