Sport.pl

Tamas Kadar w drodze do Poznania. W czwartek przejdzie testy w Lechu Poznań

Węgierski obrońca Tamas Kadar, były zawodnik Newcastle United i Roda Kerkrade, opuścił swój obecny klub Diósgy ri VTK i jedzie do Poznania na testy medyczne. Najprawdopodobniej odbędą się one w czwartek
Tamas Kadar opuścił Miszkolc w towarzystwie swojego agenta i pracownika klubu. Weźmie udział w badaniach lekarskich w Poznaniu, które są ostatnim etapem przed podpisaniem kontraktu z Lechem Poznań. Tym samym Tamas Kadar powinien zostać drugim transferem Kolejorza tej zimy i zarazem drugim Węgrem, który tu trafi -po Davidzie Holmanie.

24-letni Tamas Kadar to jednak zawodnik o bogatszym życiorysie niż jego rodak. To wychowanek Zalaegerszeg TE, dawnego klubu Artjomsa Rudnevsa, który sporą część kariery spędził poza Węgrami. Grał w Newcastle United i Huddersfield Town w Anglii oraz Roda Kerkrade w Holandii. Od 2010 roku jest także reprezentantem Węgier.

Lech i Diósgy ri VTK uzgodniły warunki kontraktu, w wypadku samego Tamasa Kadara zostały jeszcze detale. Jeżeli węgierski obrońca przejdzie testy medyczne, podpisze 3,5-letni kontrakt.

Więcej o:
Komentarze (9)
Tamas Kadar w drodze do Poznania. W czwartek przejdzie testy w Lechu Poznań
Zaloguj się
 • pi6

  Oceniono 35 razy 13

  Z obrońcy lewego stał się napastnikiem? Jakaś putinowska logika? ;-)

 • labson671

  Oceniono 1 raz 1

  24-latek? W poprzednim artykule miał 25

 • jalowiec51

  Oceniono 5 razy 1

  Ten obrońca nie jest Lechowi Poznań potrzebny. Czyli że Skorża skreśla któregoś z stoperów : Kamińskiego, Arajurego, Wilusza, Bednarka, Łotysza. To niepoważne by tak dobrzy obrońcy siedzieli na ławce. Co chce trener uzyskać ? Ambitni i nie grający odejdą z Kolejorza w imię fobii trenera. Kasa wydana na tego stopera przydała by się na defensywnego pomocnika.TO ZŁY TRANSFER..

 • jankes29

  Oceniono 22 razy -10

  Polecam nową stronę z aukcjami na której można sprzedać jeleniowi złom wart 2zł za 18,20.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX