Mecze Lecha Poznań z pierwszego zgrupowania jednak w telewizji. Ale nie klubowej

Sponsor Lecha Poznań firma bukmacherska STS wykupił na wyłączność prawa do dwóch spotkań sparingowych, które podczas pierwszego zgrupowania w Belek rozegrają lechici. Mecze z Ordabasy Szymkent i Eskisehirsporem będzie można obejrzeć na stronie internetowej STS.
O tym, że ze sparingów Lech rozgrywanych w Turcji transmisję przeprowadzi klubowa telewizja "Kolejorza"informowaliśmy już wcześniej . Lech TV zrealizuje transmisje z czterech meczów kontrolnych, które poznaniacy rozegrają podczas drugiego zgrupowania w Belek (26 stycznia - 6 lutego). W klubowej telewizji zobaczyć będzie można mecze "Poznańskiej Lokomotywy" z Metalistem Charków, Anży Machaczkała, BATE Borysów i Lewskim Sofia.

Okazuje się jednak, że kibice Lecha będą mogli obejrzeć także spotkania sparingowe, które drużyna Macieja Skorży rozegra w czasie pierwszego tej zimy pobytu w Turcji. Wyłączne prawa do transmisji spotkań z Ordabasy Szymkent (17 stycznia) i Eskisehirsporem (20 stycznia) wykupił bowiem sponsor Lecha Poznań firma bukmacherska STS.

Transmisje na żywo z obu spotkań będą dostępne za darmo, dla wszystkich pełnoletnich internautów, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera. Mecze Lecha z ekipami z Kazachstanu i Turcji będą transmitowane w dobrej jakości i nie będą przerywane reklamami. Obejrzeć będzie je można na komputerach, tabletach i smartfonach.