Sport.pl

Zaur Sadajew nie może dotrzeć na zgrupowanie Lecha Poznań. Ma problem z zębem

Kłopot z zębem, jaki ma Zaur Sadajew, okazuje się dość poważny. Uniemożliwia bowiem dotarcie czeczeńskiego napastnika na zgrupowanie w Belek w Turcji, które Lech rozpocznie w weekend. Zaur Sadajew nie może bowiem latać.
Ten problem z zębem uniemożliwia mu latanie samolotami, a tym samym - dotarcie do Turcji. Na razie Zaur Sadajew przebywa w Groznym i z pewnością nie ruszy do Belek z całym zespołem Lecha, który udaje się tam w niedzielę. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle dotrze do Turcji.

- Dopóki lekarze wykluczają lot samolotem, Zaur musi pozostać w Groznym - mówi drugi trener Lecha Dariusz Żuraw. Pytany o to, czy nie byłaby możliwa podróż samochodem z Czeczenii do Turcji albo statkiem przez Morze Czarne, zaprzecza. - To nie wchodzi w rachubę - mówi. - Poczekamy na moment, aż będzie mógł wsiąść do samolotu. Na razie wygląda to nie najlepiej i liczymy się z tym, że Zaura przez jakiś czas zabraknie na zgrupowaniu.

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaur Sadajew nie może dotrzeć na zgrupowanie Lecha Poznań. Ma problem z zębem
Zaloguj się
 • apacz66

  Oceniono 51 razy 41

  Pewnie boi się dentysty i latania samolotoem

 • tomekkkk442

  Oceniono 34 razy 34

  To ponoć resekcja korzenia a to już grupa jazda i potrzebny chirurg. Wycięcie kości, dostanie się do korzenia, skrobanie. Z ropą i opuchlizną zmiany ciśnienia podczas lotu sprawiły by taki ból że znając gościa uprowadził by samolot :)

  Niech leczy zęba i wraca bo po dwóch treningach uraz złapie Ubiparip i zostaniemy bez napastnika. A jeszcze lepiej niech szybko jakiegoś kupią.

 • kamyck

  Oceniono 41 razy 31

  to bardzo ważny news

 • jankes29

  Oceniono 11 razy 7

  Jednego jestem pewien to nie jest ząb mądrości,no chyba,że się dopiero wyrzyna,a to by wiele wyjaśniało w jego zachowaniu.

 • yosemitesam

  Oceniono 2 razy 2

  Samoloty nie lataja przez Zab, nawet mimo 2 zlot olimpijskich zdobytych przez Kamila Stocha

 • Paweł Zaborowski

  Oceniono 17 razy -9

  buhahahahah, taki kozak boi się latac? dobrze, że Lechia się go pozbyła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX