Sport.pl

Grzegorz Wojtkowiak może wrócić do Polski, ale nie do Lecha Poznań

Nie Lech Poznań, lecz Lechia Gdańsk może być nowym klubem Grzegorza Wojtkowiaka. Były kapitan ?Kolejorza? bardzo poważnie rozważa odejście z TSV 1860 Monachium już tej zimy.


Wiadomo już, że Grzegorz Wojtkowiak pożegna się z bawarskim klubem najpóźniej po tym sezonie, bo wówczas przestanie obowiązywać kontrakt Polaka. Niedawny reprezentant kraju ma jednak zgodę na to, by już teraz znaleźć sobie nowe miejsce pracy. Były kapitan Lecha Poznań byłby zainteresowany powrotem na Bułgarską, ale póki co "Kolejorz" nie zaproponował mu umowy. Piłkarz powiedział nam, że nie ma żadnej oferty z poznańskiego klubu .

Nie oznacza to jednak, że obrońca, który spędził w Poznaniu sześć sezonów, nie wróci do Polski. Pojawiła się bowiem informacja, że zainteresowana sprowadzeniem Grzegorza Wojtkowiaka jest Lechia Gdańsk.

Więcej o:
Komentarze (3)
Grzegorz Wojtkowiak może wrócić do Polski, ale nie do Lecha Poznań
Zaloguj się
 • dzakson_san

  Oceniono 8 razy 2

  Do gazety : już przestańcie z wymyślaniem informacji. Zaraz Lewandowski wróci co?

 • ttoorroo05

  Oceniono 5 razy -1

  Nikt go tu nie oczekuje,nie potrzeba tu synow marnotrawnych.

 • tpob3

  Oceniono 1 raz -1

  A jeśli bardziej zainteresuje Was temat polskich piłkarzy za granicą, to zapraszamy także na aosporcie, gdzie w najświeższej odsłonie cyklu prezentujemy sześciu najciekawszych polskich obrońców za granicą. Co ciekawe, w artykule znajdziemy aż dwóch byłych Lechitów, w tym także Grzegiego ;) Zapraszamy do lektury!
  aosporcie.blogspot.com/2015/01/ory-za-granica-srodkowi-obroncy.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX