Kasper Hamalainen później rozpocznie treningi z Lechem Poznań. Zgodę na to dał mu jeszcze Mariusz Rumak

Dopiero 8 stycznia, a więc trzy dni później niż reszta zespołu Lecha Poznań, na treningu ?Kolejorza? pojawi się najlepszy strzelec drużyny, Kasper Hamalainen. Fin kończy bowiem... podróż poślubną.


Zespół Macieja Skorży spotka się na pierwszych zajęciach w 2015 roku w poniedziałek . Piłkarze wyjdą na boisko treningowe o godz. 15. Zapowiada się przyzwoita frekwencja. - Będą wszyscy piłkarze, którzy grali u nas jesienią, oczywiście z wyjątkiem Huberta Wołąkiewicza, który odszedł z klubu - mówi menedżer zespołu Dariusz Motała.

Dodaje też, że dopiero w czwartek do Poznania wróci Kasper Hamalainen. - Latem brał ślub, ale przerwa w rozgrywkach była tak krótka, że Kasper nie miał czasu na podróż poślubną. Trener Mariusz Rumak obiecał mu dłuższe wolne zimą, a Maciej Skorża podtrzymał tę decyzję - tłumaczy Dariusz Motała. Fin poleciał z żoną do Malezji.

Zazwyczaj dłuższe urlopy dostawali lechici wyznania prawosławnego, ze względu na przypadające 7 stycznia Boże Narodzenie. Tym razem Vojo Ubiparip, a także Darko Jevtić rozpoczną przygotowania do wiosny z resztą zespołu.