Sport.pl

Lech Poznań rozpoczyna treningi bez nowych zawodników. Posiłki z rezerw

Kto spodziewał się nowych piłkarzy na pierwszym tegorocznym treningu Lecha Poznań, będzie rozczarowany. Na poniedziałek trener Maciej Skorża zaprosił dodatkowo tylko Antonijsa Cernomordijsa i Mateusza Lisa.


Gdy w połowie grudnia trener Maciej Skorża spotkał się z dziennikarzami, mówił, że klub kończy negocjacje transferowe w sprawie nowych graczy. Potrzeby klubu i apetyty kibiców są bardzo duże. Jesienią trener "Kolejorza" i jego asystenci oglądali w sumie kilkunastu piłkarzy wyselekcjonowanych i wybranych na przyszłych lechitów. Trzech-czterech z nich ma trafić na Bułgarską podczas zimowego okna transferowego.

Na razie wygląda jednak na to, że poznański klub nie sfinalizował żadnego transferu. Nie tylko nie pochwalił się takim na swojej stronie internetowej, ale też na poniedziałkowym treningu drużyny, pierwszym po czterotygodniowej przerwie, nie jest spodziewany żaden nowy zawodnik.

Nowym lechitą nie można przecież nazwać Antonijsa Cernomordijsa, bo Łotysz już pod koniec rundy trenował z kadrą pierwszego zespołu. W oficjalnych meczach nie mógł grać, bo formalnie jego wypożyczenie z BFC Daugavpils ma zostać przeprowadzone w tym okresie transferowym.

Na treningu będzie także Mateusz Lis, bramkarz, młodzieżowy reprezentant Polski i mistrz kraju juniorów młodszych sprzed pół roku. 17-latka także trudno uznać za nową twarz, skoro w ostatnich miesiącach pojawiał się już na treningach "Kolejorza".

W poniedziałek trener Maciej Skorża ma też ogłosić, czy bierze do swojego zespołu kolejnych zawodników z rezerw Lecha Poznań.

Więcej o:
Komentarze (8)
Lech Poznań rozpoczyna treningi bez nowych zawodników. Posiłki z rezerw
Zaloguj się
 • emil98765

  Oceniono 26 razy 24

  Typowe

 • tomekkkk442

  Oceniono 23 razy 21

  Nic nowego. Nowy trener coś tam gada w wywiadach i ludzie mają nowe nadzieje tylko że wszystko zostaje po staremu. Skorża chce ale z Rutkowskimi nie wygra, niby negocjuja ale zaznaczaja że nie wszystko może się udac i na koniec będzie z jedno "wzmocnienie". Przecież chcieli Klicha, nie udało się. Napastnik? Po co? Tzn bardzo się starali ale jakiś debil chciał żeby za niego zapłacić :) Skończy się Dudką i ze dwa przedłużenia kontraktu ogłosza jako transfery.

 • mateo292

  Oceniono 15 razy 13

  przeciez w telewizji WTK na pytanie dziennikarzy o transfery sepleniący synek Rutkowskiego odpowiedział, cytuje: " ale w któłym okienku?" koniec cytatu:-)

 • kosjan59

  Oceniono 10 razy 8

  Kibice LECHA są wyrozumiali i cierpliwi ale nie można grać z nimi w ch..a .

 • apacz66

  Oceniono 10 razy 8

  Telenowela w dużej liczbie odcinków. Odcinek 1 - Nie będzie transferu, nie będzie kibiców. Odcinek 2 - Nie będzie kibiców, nie będzie transferów. Odcinek 3 - . Nie będzie transferów nie będzie kibiców. Etc, etc, etc.... Odcinek ostatni: nie ma transferów, nie ma kibiców, Rutkowski wyprowadza sztandar i gasi światło.

 • waldits

  Oceniono 13 razy 7

  ...żeby zacząć z nowymi to trzeba perspektywicznych młodych grajków za grosze wyprzedać...polityka transferowa nie tylko Leszka...

 • tpob3

  0

  Jeśli zainteresuje Was temat polskich obrońców za granicą, zapraszamy do najświeższej odsłony cyklu "Orły za granicą", gdzie znalazło się miejsce także dla dwóch byłych Lechitów! Tylko na aosporcie, zapraszamy do lektury! :)
  aosporcie.blogspot.com/2015/01/ory-za-granica-srodkowi-obroncy.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX