Sport.pl

Dawid Kownacki o ofercie Austriaków: Mi nic na ten temat nie wiadomo

Piłkarz Lecha Poznań Dawid Kownacki krótko skomentował na Twitterze rewelacje austriackich mediów, iż chce go pozyskać Red Bull Salzburg
Informacja zamieszczona została w austriackich i włoskich serwisach internetowych. Red Bull Salzburg wraca do rozmów o pozyskaniu Dawida Kownackiego, którego chciał mieć u siebie (w Salzburgu albo RB Lipsk) już latem zeszłego roku. Wtedy Dawid Kownacki uciął te doniesienia przedłużeniem umowy z Lechem do 2017 roku.

Nie tak dawno mówił w wywiadzie, że nie czuje się gotowy na wyjazd zagraniczny. - Przykłady starszych kolegów, którzy wyjeżdżali za granicę za wcześnie, są przykładami dla mnie, że łatwo jest wejść na górę, ale sztuką jest się na niej utrzymać. Nie ma co podejmować pochopnych decyzji - uważał.

W piątek zapytany o sprawę Red Bull Salzburg, skomentował, że nic mu na ten temat nie wiadomo.

Więcej o:
Komentarze (14)
Dawid Kownacki o ofercie Austriaków: Mi nic na ten temat nie wiadomo
Zaloguj się
 • thedymero

  Oceniono 44 razy 42

  Życie piłkarza jest mega. Taki Bielik czy Kownacki w wieku 16-17 lat mogą podpisać kontrakt nawet 5-letni, dostawać ze 45tys. złotych miesięcznie, balować, rozbijać się samochodami i wgl przepaść w światowej piłce, zająć się czymś innym, wrócić po 5 latach do Szczebrzeszyna, zbudować sb domek i mieć wszystko gdzieś.

 • kosjan59

  Oceniono 31 razy 7

  Dawid myślę , że na wyjazd Masz jeszcze czas.Za rok lub dwa będą się biły o Ciebie najlepsze kluby Europy.

 • pontipin1

  Oceniono 24 razy 2

  Tępy Nawrot coś walnie tylko po to by tęczowi mogli się tu udzielać. Żałosny ten serwis azjatycki.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 33 razy -13

  Przyjdzie oficjalna oferta i nie będzie żadnej dyskusji. Polityka transferowa Lecha nie daje możliwości zatrzymania gracza. W końcu te długi Amiki się ciągną...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX