Sport.pl

Łukasz Trałka: Jestem pewien, że wiosną będzie podobnie

- Teraz jest przerwa, ale jestem pewien, że jeśli chodzi o organizację gry i stwarzanie sobie sytuacji, wiosną nasza gra będzie wyglądała tak jak w tych trzech ostatnich meczach - mówi po zwycięstwie z Lechią Gdańsk kapitan Lecha Poznań Łukasz Trałka.
W trzech ostatnich meczach ligowych tego roku piłkarze Lecha Poznań odnieśli trzy zwycięstwa. To pozwoliło im skończyć rok 2014 na trzecim miejscu w tabeli. Najważniejsze dla lechitów są jednak nie tylko punkty, ale przede wszystkim sposób ich gry i styl, w jakim udało się je wywalczyć. W ostatnich spotkaniach poznaniacy prezentowali się bowiem bardzo solidnie. Grali pewnie w obronie, a do tego stwarzali sobie sytuacje pod bramką przeciwników. Wiele wskazuje na to, że "Kolejorzowi" udało się wreszcie ustabilizować formę i wypracować pewną powtarzalność. - Wahania były duże. Raz były słabsze mecze, raz lepsze, nie było ciągłości. Potrzebowaliśmy czasu i w tych trzech ostatnich meczach widać, że zmierza to ku lepszemu - tłumaczy kapitan Lecha Poznań Łukasz Trałka.

Przerwa zimowa wytrąca więc nieco z rytmu rozpędzoną "Poznańską Lokomotywę". Kapitan Lecha nie ma jednak obaw o dyspozycję zespołu po powrocie z urlopów. - Przerwa jest krótka. Jestem pewien, że jeśli chodzi o organizację gry i stwarzanie sobie sytuacji, wiosną nasza gra będzie wyglądała tak jak w tych trzech ostatnich meczach - mówi Trałka.

Więcej o:
Komentarze (2)
Łukasz Trałka: Jestem pewien, że wiosną będzie podobnie
Zaloguj się
  • mati352008

    Oceniono 7 razy 5

    Mam nadzieję że nie będziecie się rozpędzać dziesięć kolejek.

  • komentarzdramatyczny

    Oceniono 12 razy -6

    Ale tak samo pewien jak przejścia islandzkich amatorów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX