Trener Lecha Poznań Maciej Skorża zadowolony: Luis Henriquez w pełnej dyspozycji

- Wyglądamy dużo lepiej niż po poprzednich przerwach reprezentacyjnych - cieszy się trener Lecha Poznań Maciej Skorża przed meczem z Piastem Gliwice (niedziela, godz. 18 w Gliwicach). Szczególnie zadowala go fakt, że Luis Henriquez po przeleceniu połowy świata z meczu kadry Panamy jest w pełnej dyspozycji.
Trener Maciej Skorża mówi na stronie internetowej poznańskiego klubu, że Panamczyk Luis Henriquez wygląda dobrze. Prawdopodobnie będzie w stanie zastąpić pauzującego za kartki Szkota Barry'ego Douglasa. Luis Henriquez w nocy z wtorku na środę czasu polskiego grał w Panama City mecz Kanadą, do Poznania dotarł w czwartek. Na treningach pokazywał pełną dyspozycję, ale pamiętajmy że choroba zwana jet lag wynikająca ze zbyt gwałtownej zmiany strefy czasowej daje o sobie znać dopiero trzeciego dnia.

Szkoleniowiec Lecha za priorytet uznał walkę z lepszym i szybszym powrotem do dobrej dyspozycji zespołu po przerwach na potrzeby reprezentacji. Lech, który oddaje na ich potrzeby wielu graczy, zawsze miał z tym problem i po takich przerwach notował gorsze występy. Teraz ma się to zmienić, a Maciej Skorża zapewnia, że już się to dzieje.

więcej tutaj

Lech Poznań z Piastem Gliwice