Lech Poznań zagra z Piastem Gliwice bez Karola Linettego

- Karol Linetty wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski z urazem mięśniowym i w meczu z Piastem Gliwice będziemy musieli sobie radzić bez niego - mówi trener ?Kolejorza? Maciej Skorża.


Karol Linetty to obecnie jedyny seniorski reprezentant Polski w kadrze Lecha Poznań. 19-latek zagrał przed tygodniem przeciwko Gruzji w meczu eliminacji do Euro 2016. Wszedł na boisko w Tbilisi w 86. minucie i jak się okazuje doznał wówczas kontuzji, która wyeliminowała go nie tylko z meczu Polski ze Szwajcarią, ale także z wyjazdu do Gliwic. - Te pięć minut w Gruzji okazało się brzemienne w skutkach nie tylko dla Karola i reprezentacji, ale też niezbyt dobre dla nas - twierdzi trener Maciej Skorża i mówi wprost: - W meczu z Piastem Gliwice będziemy musieli sobie radzić nie tylko bez zawieszonych za kartki Zaura Sadajewa i Barry'ego Douglasa, ale też bez Karola Linettego.

- Karol wrócił ze zgrupowania z urazem mięśniowym i nawet nie trenuje z nami. Walczymy teraz o to, by w kolejnym meczu był do naszej dyspozycji - wyjaśnia trener "Kolejorza".