Luis Henriquez zagrał w meczu z Kanadą i jest już bardzo blisko rekordu

Panama zremisowała towarzysko z Kanadą 0:0, a Luis Henriquez z Lecha Poznań tym razem wszedł na boisko dopiero na ostatnie 20 minut.
Selekcjoner Panamy Hernan Gomez zdecydował się nie wystawiać Luisa Henriqueza od pierwszej minuty towarzyskiego meczu z Kanadą rozegranego na stadionie Rommela Fernandeza w Panama City. Lechita wszedł na boisko w 71. minucie i zmienił znacznie młodszego od siebie i mniej doświadczonego Carlosa Rodrigueza. Krótko potem czerwoną kartkę otrzymał Anibal Godoy i Panama musiała grać w dziesiątkę.

Mecz z Kanadą był 72. występem Luisa Henriqueza w reprezentacji Panamy i jednocześnie 37. meczem w barwach narodowych, odkąd jest graczem Lecha Poznań. Do rekordu Rafała Murawskiego brakuje mu już tylko jednego spotkania.

Panama - Kanada 0:0

Panama: Buitrago (78. Machado) - Calderon, Cummings, Escobar (59. Cooper), Godoy Cz, Gomez, Parrish, Rodriguez (71. Henriquez), Tejada (76. Nurse), G. Torres (59. Quintero), R. Torres

Teraz Luis Henriquez wraca do Polski i jest spodziewany w Poznaniu w nocy ze środy na czwartek. W niedzielę Lecha Poznań czeka mecz z Piastem w Gliwicach, a na lewej obronie nie może zagrać Barry Douglas, pauzujący za kartki.