Luis Henriquez zagrał w barwach Panamy. Zwycięstwo 3:1 i żółta kartka

Przez 90 minut meczu towarzyskiego z Salwadorem był na boisku w drużynie Panamy obrońca Lecha Poznań Luis Henriquez. Panamczycy wygrali w San Salvador 3:1
Prowadzenie dał im Nicolas Munoz w 21. minucie, a krótko potem, w 25. minucie, na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Anibal Godoy. Jeszcze przed przerwą gospodarze z Salwadoru zdobyli kontaktowego gola - Alexander Larin trafił także z rzutu karnego. Wynik ustalił w 85. minucie rezerwowy Roberto Nurse, naturalizowany w Panamie piłkarz meksykański, który zagrał drugi mecz w barwach nowej ojczyzny.

Dla Luisa Henriqueza był to już 71. mecz dla Panamy. Piłkarz, który po przegranych eliminacjach do ostatniego mundialu myślał o zakończeniu kariery w kadrze, znów jest podstawowym piłkarzem zespołu i nowy selekcjoner Hernan Gomez wyraźnie na niego stawia.

Panama wygrała wysoko, ale jej przewaga nad Salwadorem nie była tak duża, jak wskazuje wynik. Salwadorczycy zmarnowali kilka znakomitych okazji bramkowych. Sędzia z Kostaryki przerwał im np. znakomitą akcję po poważnym błędzie bramkarza Jose Calderona, uznał, że Rafael Burgos zagrywał na pozycję spaloną. Luis Henriquez występ na stadionie Cuscatlan w San Salvador zakończył z żółtą kartką. Mecz oglądało 10 tysięcy widzów.