Piękna partnerka Barry'ego Douglasa: Atmosfera na stadionie w Poznaniu zmiotła mnie z powierzchni ziemi [WIDEO]

- Barry często bierze udział w sesjach fotograficznych i występuje przed kamerą - mówi Debbie Shaw, partnerka szkockiego obrońcy Lecha Poznań Barry'ego Douglasa, w materiale przygotowanym przez Ekstraklasa.org.


Była cheerleaderka, a obecnie modelka i właścicielka internetowego butiku przyjechała do Poznania za swoim partnerem Barrym Douglasem, który od lata 2013 roku jest piłkarzem Lecha Poznań. Debbie Shaw tak wspomina swoją pierwszą wizytę na stadionie przy Bułgarskiej: - Atmosfera na stadionie w Poznaniu zmiotła mnie z powierzchni ziemi. Nie mogłam uwierzyć w to, jaki hałas potrafią zrobić kibice Lecha Poznań.

Opowiada też, że swojego obecnego chłopaka poznała na Facebooku i że oboje są miłośnikami mediów społecznościowych. Podkreśla, że Barry Douglas bardzo dobrze zna się na modzie i że nieraz już występował w roli modela. - Barry często bierze udział w sesjach fotograficznych i występuje przed kamerą. Radzi sobie nawet lepiej ode mnie - mówi z uśmiechem.

Już w Poznaniu piłkarz i jego urodziwa partnerka otworzyli butik internetowy. - Odkąd tu zamieszkałam, bardzo chciałam zająć się właśnie czymś takim, mieć coś do roboty, gdy Barry jeździ na treningi i na mecze. Wspólnie zdecydowaliśmy się uruchomić ten biznes i pomysł okazał się doskonały. Mam przy tym wiele pracy, ale i satysfakcji, bo kocham modę, a ten butik pozwala mi robić to, co lubię - opowiada Debbie Shaw.