Hernan Rengifo ładnym strzałem ratuje punkt w 93. minucie. Zobacz [WIDEO]

Swoją dwunastą bramkę w sezonie strzelił dla Juan Aurich Chiclayo, były napastnik Lecha Poznań Hernan Rengifo. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry ?El Charapa? zapewnił swojej drużynie remis 1:1 w wyjazdowym meczu z FBC Melgar.

Gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu z 19. minuty spotkania i skutecznie bronili tego wyniku. W 89. minucie stracili piłkarza, po tym jak Nelinho Quina wyleciał z boiska po drugiej żółtej i w efekcie czerwonej kartce. Arbiter doliczył cztery minuty i w przedostatniej z nich Hernan Rengifo ładnym uderzeniem pokonał bramkarza trzeciej drużyny drugiej części sezonu w peruwiańskiej ekstraklasie. To jego dwunasty gol w sezonie, a zarazem drugi w drugim kolejnym meczu.

Juan Aurich, klub byłego lechity, zajmuje 11. miejsce.