Dariusz Formella i Jakub Serafin zagrali w meczu rezerw Lecha Poznań. Padł remis

Remis 1:1 z Unią Swarzędz to pierwsza strata punktów przez rezerwy Lecha Poznań od siedmiu spotkań. W meczu przez 90 minut grał Dariusz Formella, a Jakub Serafin - w pierwszej połowie
Unia Swarzędz pod wodzą Marcina Drajera, byłego piłkarza Lecha Poznań i obecnego gracza rezerw "Kolejorza", kończyła spotkanie w dziesiątkę. W 76. minucie Marek Gołembiowski dostał czerwoną kartkę.

Unia Swarzędz - Lech II Poznań 1:1

Bramki: 1:0 Gajda (7.), 1:1 Klichowicz (21.)

LECH: Mateusz Lis - Jakub Zagórski (80. Emil Szczupakowski), Marcin Banaszak, Wiktor Witt, Grzegorz Rogala - Marcin Gawron, Niklas Zulciak - Dariusz Formella, Jakub Serafin (46. Krzysztof Gładosz), Krystian Sanocki (46. Piotr Fontowicz) - Mateusz Klichowicz

Inne wyniki: Pogoń Mogilno - Jarota Jarocin 1:0, Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra Ostrów Wlkp. 1:3, Ostrovia Ostrów Wlkp. - Sokół Kleczew 1:3, Victoria Września - Nielba Wągrowiec 0:1, Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 2:1, Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica 1:4, Włocłavia Włocławek - Start Warlubie 0:7, Warta Poznań - Wda Świecie 1:1

W tabeli prowadzi Start Warlubie przed Nielbą Wągrowiec i Sokołem Kleczew. Lech II Poznań zajmuje dziewiąte miejsce, a Warta Poznań jest szósta.