Sport.pl

Były bramkarz Lecha Poznań zakończył karierę. A ma tylko 19 lat!

Aleksander Wandzel, były bramkarz Lecha Poznań, w wieku zaledwie 19 lat zakończył piłkarską karierę. Przegrał walkę o powrót do pełnej sprawności po poważnej kontuzji kolana.
Wandzel był zawodnikiem Lecha Poznań od 2011 do 2013 r. Potem przeszedł do Legii Warszawa. Od ponad półtora roku walczył o powrót do zdrowia po ciężkiej kontuzji kolana - przeszedł trzy operacje, w tym rekonstrukcję więzadeł krzyżowych. - Jest to dla mnie bardzo ciężki dzień, ponieważ kończy się pewien rozdział w moim życiu. Szczególnie bolesny jest fakt, że etap ten został zakończony nie ze względów sportowych, ale z powodów zdrowotnych. Poświęciłem piłce 13 lat życia i jestem przekonany, że niełatwo będzie mi oswoić się z myślą, że to już koniec - mówi na oficjalnej stronie Legii, która poinformowała o zakończeniu kariery przez młodego bramkarza.

Aleksander Wandzel jest synem Macieja Wandzla, kiedyś członka rady nadzorczej Lecha Poznań, a dziś współwłaściciela Legii.

Więcej o:
Komentarze (5)
Były bramkarz Lecha Poznań zakończył karierę. A ma tylko 19 lat!
Zaloguj się
 • bartez_nowy

  Oceniono 119 razy 53

  Pan Bóg nieruchliwy, ale sprawiedliwy.

 • kolejorz64

  Oceniono 88 razy 36

  wszystkich zdrajców to czeka ha ha ha

 • tantor_1

  Oceniono 48 razy 22

  Jako Lechita szczerze współczuję, kto wie, co by z niego było, a że poszedł do Legii? Jeśli dalej będziemy prowadzić taką politykę transferową i finansową, to honorowe drugie miejsce co sezon pewne, i to max. Poza tym nie jego wina, że urodził się dzieckiem milionera. Teraz trzeba będzie odnaleźć się w prawdziwym życiu.

 • magnolia_33

  Oceniono 31 razy 17

  Szczerze współczuję i życzę pomyślności na innych drogach życia.

  A co do zamieszczanych tutaj komentarzy, nie wiem, jak można być tak ograniczonym i pozbawionym jakichkolwiek ludzkich uczuć, żeby pisać, że dobrze, że ktoś ma problemy ze zdrowiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX