Zwycięstwo rezerw Lecha Poznań i drużyny Piotra Reissa w III lidze

Rezerwy Lecha Poznań pokonały na wyjeździe Polonię Środa Wlkp. 4:2 w ostatnim meczu 11. kolejki III ligi. Świetnie w roli trenera zadebiutował Piotr Reiss - jego Tarnovia Tarnowo Podgórne wygrała z Unią Solec Kujawski 4:1.
Piłkarze rezerw Lecha w Środzie Wlkp. prowadzili już 3:0 po golu Mateusza Klichowicza i dwóch trafieniach Piotra Fontowicza. Potem jednak gospodarze strzelili dwa gole i w 86. minucie meczu było już tylko 3:2. Wynik meczu ustalił Piotr Kurbiel w 90. minucie meczu.

Skład Lecha: Burić - Orłowski, Wojdak, Witt, Rogala (9. Szczupakowski) - Gawron, Rymar - Fontowicz, Klichowicz, Sanocki (85. Juchacz) - Wolski (60. Kurbiel).

Tarnovia, która w piątek zatrudniła Piotra Reissa w roli trenera zespołu, wygrała drugi mecz w sezonie. Rywal nie był mocny - Unia Solec Kujawski wygrała do tej pory tylko jedno spotkanie, pozostałe przegrała. Tarnovia poradziła sobie z nią bez większych problemów i wygrała 4:1 po golach Arkadiusza Trzcińskiego (dwa), Kamila Bzdziela i Bartosza Dylewskiego.