Były lechita znów strzelił gola dla Dynama Kijów. Tym razem w Lidze Europejskiej [WIDEO]

Trzeciego gola w swoim piątym występie w barwach Dynama Kijów strzelił były napastnik Lecha Poznań Łukasz Teodorczyk. W czwartek wszedł na boisko w 92. minucie i chwilę później ustalił na 3:1 wynik spotkania ze Steauą Bukareszt w Lidze Europejskiej.

Łukasz Teodorczyk trafił do najbardziej utytułowanego ukraińskiego klubu pod koniec sierpnia i po miesiącu ma już na koncie trzy zdobyte gole - po jednym w tamtejszej ekstraklasie, Pucharze Ukrainy i Lidze Europejskiej. Wszystko w pięciu meczach, a dokładniej w dwieście minut. Oznacza to że reprezentant Polski trafia dla Dynama co 67 minut.

W spotkaniu ze Steauą Bukareszt pokonał bramkarza tuż po wejściu na boisko w 92. minucie.

Przed transferem na Ukrainę Łukasz Teodorczyk zdążył też strzelić trzy gole dla Lecha Poznań.