Lech Poznań zaprasza talenty. Wielki nabór do grup dziecięcych

Kolejna edycja Lech Talent's Day odbędzie się w weekend na Inea Stadionie. Poznański klub zaprasza chłopców z roczników 2005-2008. Ci, którzy zaprezentują się najlepiej, jeszcze w tym miesiącu dołączą do grup młodzieżowych Akademii Lecha Poznań.
Udział w Lech Talent's Day to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie przygody z piłką w barwach Lecha Poznań. Swoje piłkarskie umiejętności dzieci będą prezentować pod okiem trenerów Lecha Poznań. Te testy to przede wszystkim świetna zabawa - młodzi piłkarze będą mogli wykazać się podczas gier trzech na trzech, a także pochwalić szybkością czy umiejętnościami dryblingu.

Chłopcy, u których trenerzy zauważą największy talent, dołączą do grup wiodących Akademii Lecha Poznań. Pozostali otrzymają natomiast propozycję rozpoczęcia treningów w Lech Poznań Football Academy - nowo powstałej szkółce w strukturach Kolejorza.

Rejestracja uczestników odbywać się będzie przy sklepie klubowym (wjazd od ul. Ptasiej). Nabory prowadzone będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią BT1, wszyscy chłopcy muszą mieć ze sobą strój sportowy.

Każdy uczestnik Lech Talent's Day otrzyma darmowy bilet do wykorzystania podczas dowolnego meczu Lecha Poznań do końca roku, a rodzice - 10 zł zniżki na dwie wejściówki dla siebie. Ponadto każdy z chłopców dostanie m.in. dwa bilety na wycieczkę po Inea Stadionie.

Harmonogram Lech Talent's Day

20 września (sobota)

9.30 - 12.00 - rocznik 2008

11.30 - 14.00 - rocznik 2007

21 września (niedziela)

9.30 - 12.00 - rocznik 2006

11.30 - 14.00 - rocznik 2005