Dwucyfrowa wygrana Lecha Poznań w Pucharze Polski. Pewne zwycięstwo i awans

Aż 10:1 wygrali oldboje Lecha Poznań w meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu z Wartą Obrzycko
Lech Poznań wystąpił w składzie pełnym gwiazd. Tych piłkarzy pamiętają ci, którzy na żywo oglądali mecze Lecha kilkanaście lat temu. Hat trickiem popisał się Jacek Dembiński, po dwa gole strzelili Sławomir Najtkowski i Marcin Drajer, a po jednym trafieniu dołożyli Tomasz Magdziarz, Sławomir Mizgalski i Tomasz Sangowski.

Goście zdobyli jedynego gola na początku drugiej połowy, przy stanie 4:0 dla Lecha. A-klasowy zespół Warty Obrzycko miał szansę na uniknięcie dwucyfrówki, ale ostatniego gola stracił w ostatniej minucie.

Lech Poznań oldboje - Warta Obrzycko 10:1 (4:0)

Bramki: 1:0 Najtkowski (12.), 2:0 Najtkowski (19.), 3:0 Dembiński (40. - karny), 4:0 Magdziarz (43.), 4:1 Perz (49.), 5:1 Dembiński (51.), 6:1 Mizgalski (58.), 7:1 Dembiński (66), 8:1 Drajer (73.), 9:1 Sangowski (79.), 10:1 Drajer (90.)

LECH: Zbigniew Pleśnierowicz - Paweł Bocian, Waldemar Kryger, Marcin Drajer, Mariusz Skrzypczak - Tomasz Magdziarz, Jarosław Araszkiewicz, Tomasz Sangowski, Sławomir Mizgalski - Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski