Lech Poznań pojedzie do Międzychodu. Na zgrupowanie i sparing

Na początku przyszłego tygodnia piłkarze Lecha Poznań wyjadą do Międzychodu na trzydniowe minizgrupowanie. Na jego zakończenie rozegrają sparing z miejscową Wartą, a sam mecz będzie połączony z akcją ?Lech na landach?.
W ramach akcji "Lech na landach" piłkarze i sztab szkoleniowy "Kolejorza" odwiedzają wielkopolskie miasta, w których działają szczególnie aktywne fankluby Lecha Poznań. Podczas wizyt poznaniacy najczęściej odbywają pokazowy trening, po którym są do dyspozycji miejscowych kibiców. Ci mogą wówczas zebrać autografy oraz porozmawiać z zawodnikami i trenerami.

Wizyta w Międzychodzie będzie miała jednak wyjątkowy charakter. Do tego oddalonego o nieco ponad 80 kilometrów od Poznania miasta w najbliższy poniedziałek Maciej Skorża zabierze swoich podopiecznych na krótkie, bo trzydniowe zgrupowanie. Jego zwieńczeniem będzie sparingowe spotkanie z występującą w IV lidze Wartą Międzychód. Mecz rozegrany zostanie w środę 17 września o godzinie 17. Jak podaje oficjalna strona Lecha na trybunach miejscowego stadionu będzie mogło zasiąść maksymalnie 1000 kibiców. Dla miejscowych fanów będzie to okazja, żeby z bliska przyjrzeć się pracy lechitów pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego.