Zwycięstwo Warty, porażka rezerw Lecha w piłkarskiej III lidze

Warta Poznań pnie się w górę tabeli III ligi - ?Zieloni? pokonali na wyjeździe Victorię Września 3:1. Kolejną porażkę ponieśli piłkarze rezerw Lecha Poznań - tym razem przegrali u siebie z Sokołem Kleczew 0:2.
Piłkarze Lecha przegrali, choć rywale skończyli mecz w dziewiątkę, po czerwonych kartkach dla Roberta Jędrasa i Tomasza Kowalczuka. - Po raz kolejny byliśmy zespołem lepszym od rywala pod względem piłkarskim, ale po raz kolejny nie zdobywamy punktów. Pozytywy na pewno można znaleźć, jednak za nie punktów nie przyznają - mówił po meczu trener Lecha II Patryk Kniat cytowany przez oficjalną stronę Lecha. To piąta porażka Lecha w sześciu meczach tego sezonu.

Skład Lecha II: Czapla - Orłowski, Witt, Dejewski, Rogala (63. Szubertowski) - Gawron, Rymar (60. Zulciak) - Klichowicz, Serafin, Nowicki (70. Szczupakowski) - Wolski (46. Gładosz).

Kontakt ze ścisłą czołówką łapie za to Warta Poznań. Jej zwycięstwo nad Victorią Września to już czwarte zwycięstwo w sezonie. Gole dla Warty strzelili Filip Brzostowski (dwa) i Krystian Łukaszyk.

Wyjściowy skład Warty: Filipowiak - Czerniejewicz, Onsorge, Laskowski, Wróblewski - Łukaszyk, Brzostowski, Ngamayama, Ciupa, Ciarkowski - Spławski.