Lech Poznań Oldboys podejmują LKS Lipa w Pucharze Polski

Bez Czesława Owczarka, ale za to z Jackiem Dembińskim przystąpią do meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu oldboje ?Kolejorza?. W czwartek o godzinie 20 lechici zmierzą się na własnym boisku z występującym w B klasie LKS-em Lipa.
W I rundzie poznaniacy nie bez problemów pokonali Wełniankę Kiszkowo 4:1. Z kolei drużyna z Lipy w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu znalazła się po wyjazdowym zwycięstwie 4:2 nad ligowym rywalem LZS-em Otorowo.

W porównaniu z ostatnim meczem w zespole "Kolejorza" na pewno zabraknie Czesława Owczarka, który został asystentem byłego trenera Lecha Poznań - Mariusza Rumaka w Zawiszy Bydgoszcz. Wśród byłych lechitów będzie można za to zobaczyć Jacka Dembińskiego, który w minionych latach należał do czołowych strzelców oldbojów Lecha Poznań.

Spotkanie Lech Poznań Oldboys - LKS Lipa rozegrane zostanie na bocznym boisku stadionu przy Bułgarskiej. Początek o godzinie 20. Wstęp jest wolny.Kadra Lech Poznań Oldboys na mecz LKS Lipa (za oficjalną stroną Lecha ):

Jacek Przybylski, Waldemar Kryger, Marcin Drajer, Paweł Bocian, Sławomir Mizgalski, Krzysztof Piskuła, Tomasz Magdziarz, Jarosław Araszkiewicz, Sławomir Najtkowski, Sławomir Twardygrosz, Ryszard Rybak, Jacek Dembiński