Sport.pl

Czesław Michniewicz na Twitterze: To nie ja będę nowym trenerem Lecha Poznań

Były szkoleniowiec Kolejorza Czesław Michniewicz rozwiał na serwisie społecznościowym Twitter wątpliwości tych, którzy jeszcze je mieli. Napisał, że to nie on będzie nowym trenerem Lecha Poznań.
Pod względem dostępu i umiejętności posługiwania się mediami społecznościowymi Czesław Michniewicz jest jednym z najnowocześniejszych trenerów w Polsce. Dobrze wie, że to dzisiaj podstawowa forma komunikacji, zwłaszcza w świecie sportu i piłki nożnej. Nic dziwnego, że swoją sytuację w kontekście Lecha Poznań wyjaśnił właśnie tam, na serwisie Twitter, na którym wpisuje się krótkie informacje o długości 140 znaków, a mogą je przeczytać wszyscy zalogowani w tym serwisie i obserwujący wpisującego.

Nieoficjalnie wiadomo, że Czesław Michniewicz był jednym z poważnych kandydatów. Sam zainteresowany odmawiał wypowiedzi w tej sprawie, ale był widziany w Poznaniu i wiadomo, że Lech z nim rozmawiał. Po tym spotkaniu Czesław Michniewicz nietypowo dla siebie zamilkł i sprawy w ogóle nie komentował, choć słynie z medialności i otwartości na media jak mało kto w Polsce. Dopiero teraz wydał krótki komunikacik.

Czesław Michniewicz prowadził Lecha Poznań w latach 2003-2006. Zdobył z nim Puchar Polski. Odszedł po przejęciu klubu przez holding Amica. Do dzisiaj jego sentyment do Kolejorza i wielu kibiców Lecha do niego jest ogromny.

Więcej o: