Sport.pl

Piłkarze Lecha Poznań nadal nie wiedzą, kto będzie nowym trenerem. "Pewna doza niepewności"

Prawdopodobnie w tym tygodniu poznamy nowego trenera Lecha Poznań. Piłkarze "Kolejorza" nie ukrywają, że obecna sytuacja z trenerem tymczasowym jest niecodzienna. Czy lechici wiedzą już o tym, kto poprowadzi ich w następnych meczach?
Decyzja dotycząca nowego trenera "Kolejorza" prawdopodobnie już zapadła, ale ogłoszona zostanie dopiero w środę. Pytanie: "Kto zostanie nowym szkoleniowcem Lecha?" zadają sobie nie tylko kibice, ale też zawodnicy. - Czekają wszyscy, którzy interesują się poznańskim klubem. Czekamy też my, piłkarze. Jest cały czas pewna doza niepewności - zdradza Krzysztof Kotorowski. Jego słowa potwierdza kolega z zespołu Marcin Kamiński: - Oczywiście chcielibyśmy wiedzieć, kto i kiedy zostanie szkoleniowcem Lecha. Każdy się nad tym zastanawia.

Przyszłość Krzysztofa Chrobaka wydaje się więc rozstrzygnięta, jednak piłkarze zapewniają, że nie ma mowy o lekceważeniu poleceń tymczasowego szkoleniowca. - Od początku było wyraźnie zaznaczone, że trener Chrobak będzie nas prowadził do czasu zatrudnienia kogoś nowego. Nie zaprzątamy sobie głowy zmianami - mówi Kotorowski. Kamiński dodaje: - Na pewno nie skupiamy się na tych zawirowaniach. Mamy przecież do wykonania swoją robotę.

Bramkarz Lecha dość dwuznacznie zasugerował, że piłkarze wiedzą już, kto będzie kolejnym trenerem Lecha. - Gdziekolwiek się ruszymy, to ciągle ktoś nas o to pyta. A my musimy na te pytania dziwnie i pokrętnie odpowiadać - mówi.

Więcej o:
Komentarze (8)
Piłkarze Lecha Poznań nadal nie wiedzą, kto będzie nowym trenerem. "Pewna doza niepewności"
Zaloguj się
 • pilotinho

  Oceniono 23 razy 17

  Na nich to musi być trener, który za pysk chwyci, a nie jakieś Skorże i inne.

 • tomekkkk442

  Oceniono 5 razy 5

  Doskonale wiedzą tylko zabronioną im mówić.

  Jest jeszcze ktoś ktomyśli że to będzie ktoś inny niż Skorża.

  Bez jaj.

 • kralik111

  Oceniono 3 razy 3

  No jak? Redaktory ze sport.pl od dawna juz wiedza, a pilkarze jeszcze nie? ;D

 • kibolbandyta

  Oceniono 13 razy -1

  Piłkarze hahahaha
  Gó... a nie piłkarze. Won na dół tabeli. Za kompromitację z islandzkimi studentami Lech powinien na 10 lat być relegowany z możliwości gry w europejskich pucharach. Jak to się mówi do trzech razy sztuka! Ile można kompromitować polski futbol?!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX