Sport.pl

Łukasz Teodorczyk wraca do kadry Lecha Poznań. Zagra z Kalju Nomme?

Najlepszy poznański napastnik zeszłego sezonu wraca do kadry Lecha Poznań. Łukasz Teodorczyk dwa dni temu rozpoczął normalne treningi w pełnym wymiarze. Jest zdolny do gry w czwartkowym meczu z Kalju Nomme, choć zapewne nie przez 90 minut.
Trener Mariusz Rumak ma do dyspozycji Kaspra Hämäläinena, który grał w ataku w pierwszym meczu z Kalju Nomme w Tallinnie i nie przyniosło to większego efektu. Ma także Vojo Ubiparipa, który wrócił do gry po kontuzji i błysnął wielką skutecznością w niedzielnym pojedynku z Piastem Gliwice. Wśród napastników jest także zdolny Dawid Kownacki.

Z Kalju Nomme nie zagrają kontuzjowani Kebba Ceesay i Karol Linetty. Gambijczyk nie jest w ogóle zgłoszony do pucharów, Karol Linetty wypadł z gry w ostatnim tygodniu. Włączony do kadry został za to Muhamed Keita, którego debiut widzieliśmy już w pojedynku z Piastem Gliwice. Największym wydarzeniem jest jednak powrót Łukasza Teodorczyka.

Kadra Lecha Poznań na mecz z Kalju Nomme:

Bramkarze: Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski

Obrońcy: Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Luis Henriquez

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Darko Jevtić, Kasper Hämäläinen, Gergo Lovrencsics, Szymon Pawłowski, Dariusz Formella, Muhamed Keita

Napastnicy: Vojo Ubiparip, Dawid Kownacki, Łukasz Teodorczyk

Więcej o:
Komentarze (13)
Łukasz Teodorczyk wraca do kadry Lecha Poznań. Zagra z Kalju Nomme?
Zaloguj się
 • mati352008

  Oceniono 4 razy 2

  Mam nadzieje że nie zagrają z jednym napastnikiem tylko ustawienie będzie mocno ofensywne.Transmisji niestety nie będzie, natomiast kanał Lech tv przeprowadzi retransmisje o godz. 23

 • shravakayana

  Oceniono 3 razy 1

  ughm... miałem nadzieję, że zobaczę Ubiparipa od początku..

 • 1976rs

  Oceniono 9 razy -1

  "Nõmme", nie "Nomme". Tak jak "Poznań", nie "Poznan". Znaki diakrytyczne, tym bardziej w takich językach jak estoński, są bardzo ważne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX