Kasper Hämäläinen: Duch w zespole jest najlepszy, odkąd jestem w Lechu

- Duch w zespole jest teraz chyba najlepszy, odkąd jestem w Lechu Poznań. A piłkarsko porównując nas z Lechem z poprzedniego sezonu, wyglądamy dużo lepiej - mówi piłkarz Kolejorza Kasper Hämäläinen.
- Muszę powiedzieć, że grałem kiedyś z Kalju Nomme, i to nawet kilka razy. To było jednak naprawdę dawno temu, jeszcze kiedy grałem w Finlandii - wspomina Fin w barwach Lecha. - A teraz w ramach przygotowań do tego meczu obejrzeliśmy mecze z Framem Reykjawik. Dowiedzieliśmy się z tych nagrań, że Estończycy to mocna fizycznie i doświadczona ekipa. Na pewno nie jest tak, że już liczymy gole, które im wbijemy - uważa Kasper Hämäläinen, który w czwartkowym meczu z Kalju Nomme prawdopodobnie zagra na pozycji napastnika. - Faktycznie, wygląda na to, że w pierwszym meczu sezonu zagram w ataku. To dla mnie nie jest jakaś wielka nowość, grywałem przecież już na tej pozycji. Mam nadzieję, że stworzymy sobie sporo sytuacji i że kilka z nich wykorzystamy - mówi Fin.

Zdjęcie CLPN15: Lech Poznań - piłka Puma Zdjęcie TLPN11: Lech Poznań - torba sportowa Puma Zdjęcie Puma Koszulka męska SMU Lech Poznań B2B Shirt 74104301
CLPN15: Lech Poznań - piłka... TLPN11: Lech Poznań - torba... Puma Koszulka męska SMU Lec...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info