Sport.pl

Losowanie Ligi Europejskiej. Lech Poznań zagra z Islandczykami albo Estończykami

Fram Reykjavik z Islandii albo Kalju Nomme z Estonii będą rywalem Lecha Poznań w drugiej rundzie Ligi Europejskiej. Pierwszy mecz - 17 lipca na wyjeździe, na Islandii albo w Estonii.


Obserwuj autora na twitterze

Lech Poznań opuszcza pierwszą rundę, a w drugiej - podobnie jak i w kolejnych prowadzących do fazy grupowej - był rozstawiony. Losował zatem zespół nierozstawiony, spośród których do najsilniejszych, czyli dysponujących najwyższym współczynnikiem punktowym, należały: Spartak Trnava ze Słowacji, FC Differdange 03 z Luksemburga, RNK Split z Chorwacji, ETO Györ z Węgier, St. Johnstone Perth ze Szkocji.

W koszyku z Kolejorzem znaleźli się: Kalju Nomme - Fram Reykjavik, Györ ETO, MyPa - Fuglafjordur, ND Gorica i Santa Coloma - Metalurg Skopje, a zatem jedynie Węgrzy i Słoweńcy byli rywalami spoza pierwszej rundy.

Kolejorz wyciągnął jednak parę z pierwszej rundy, w której zagrają Fram Reykjavik z Islandii i Kalju Nomme z Estonii. Kto wygra tę rywalizację, przekonamy się 10 lipca. Pierwszy mecz poznaniacy zagrają na wyjeździe.

KOGO NAJLEPIEJ BYŁOBY WYLOSOWAĆ? DYSKUTUJMY NA FACEBOOKU

Więcej o:
Komentarze (7)
Losowanie Ligi Europejskiej. Lech Poznań zagra z Islandczykami albo Estończykami
Zaloguj się
  • franneck

    Oceniono 27 razy 27

    Zimno się robi na samą myśl... Znów będzie o sztucznej trawie itp. Jest nadzieja, ze dwa razy z rzędu Lech błędów nie powtórzy.

  • gmk38

    Oceniono 6 razy 4

    czyli islandczycy beda rywalami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX