Sport.pl

Bartosz Ślusarski odejdzie z Arki Gdynia i wróci do ekstraklasy?

Były wieloletni piłkarz Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski ma zostać nowym napastnikiem beniaminka ekstraklasy, GKS Bełchatów - informuje lodz.sport.pl


Bełchatowianie wznowią treningi w przyszły poniedziałek. W klubie zdążyło już zapaść kilka decyzji kadrowych. Po awansie do ekstraklasy GKS opuszcza Maciej Wilusz. Reprezentant Polski po 2,5-letniej grze w bełchatowskim zespole przeniósł się do Lecha Poznań. Na jego miejsce klub sprowadził byłego lechitę, Błażeja Telichowskiego (ostatnio Podbeskidzie Bielsko-Biała), który podpisał dwuletni kontrakt.

Na pierwszym treningu ma się również pojawić doświadczony napastnik, który w najbliższych dniach podpisze kontrakt z bełchatowską ekipą. Zdaniem lodz.sport.pl tym piłkarzem ma być Bartosz Ślusarski. Jeszcze na początku roku był on zawodnikiem Lecha Poznań, ale po tzw. aferze jarocińskiej rozwiązał kontrakt i trafił do pierwszoligowej Arki Gdynia. Ta nie zdołała wywalczyć awansu do ekstraklasy i Bartosz Ślusarski miał podjąć decyzję o odejściu z trójmiejskiego klubu. Tym bardziej że piłkarzowi skończyła się umowa z Arką.

Więcej o: