Sport.pl

Daylon Claasen może zostać w Lechu Poznań na kolejny rok

Propozycję podpisania nowego rocznego kontraktu dostał od Lecha Poznań Daylon Claasen. - Zastanawiamy się z menedżerem nad tym, co będzie dla mnie najlepsze na obecnym etapie kariery - mówi piłkarz.


Sprawą przyszłości klubowej reprezentanta Republiki Południowej Afryki zajął się portal Enca.com. Przypomina on, że Daylon Claasen przed rokiem zakończył przygodę z belgijską ekstraklasą w nieszczęśliwych okolicznościach, bo po sezonie, w którym sporo czasu stracił z powodu kontuzji. Przenosiny do Lecha Poznań zostały w RPA odebrane jako krok wstecz, ale zarazem taki, który miał pozwolić odbudować się reprezentacyjnemu pomocnikowi.

Minionego lata Daylon Claasen podpisał z "Kolejorzem" roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata. Gdyby umowa weszła w życie, gracz "Bafana Bafana" byłby prawdopodobnie najlepiej zarabiającym lechitą. Dlatego poznański klub zaproponował zawodnikowi nowy, niższy kontrakt. Ten miałby obowiązywać tylko przez rok. Taką przynajmniej wersję przedstawiają źródła w RPA. - Mam ofertę z Lecha, ale i ja i mój menedżer zastanawiamy się nad tym, co będzie dla mnie najlepsze na obecnym etapie kariery. Na razie nie podjęliśmy żadnej decyzji - mówi 24-letni piłkarz.

Nie jest tajemnicą, że były gracz m.in. młodzieżowego zespołu Ajaksu Amsterdam marzy o grze na Wyspach Brytyjskich. Zanim trafił na Bułgarską, to właśnie tam był testowany przez kilka klubów. Teraz Daylonowi Claasenowi mogłoby być łatwiej o angaż w Anglii, bo za czasów gry w Lechu Poznań znów zaczął być powoływany do kadry narodowej i był w niej podstawowym graczem.

Więcej o:
Komentarze (2)
Daylon Claasen może zostać w Lechu Poznań na kolejny rok
Zaloguj się
  • absolutebeginners

    Oceniono 2 razy 2

    tomkionik ........ zmienicie chociaż słowo "kumpel" bo już nawet nie chce się śmiać, co płakać .. i pomyśleć po wpisach, że jeszcze się Ktoś na to nabiera............

  • tuskopizdrak

    Oceniono 6 razy 0

    Cholera ..A myslałem ze Nawrot tego tez ,,sprzedał''

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX